- 12/31/2018 4:07:47 PM
Kaymakam DEMİRELLİ: Umutlarımızı ve heyecanımızı canlı tutarak, yeni bir yıla girmenin hep birlikte mutluluğunu yaşıyoruz.
Bu haber 402 kez okundu

Beyoğlu Kaymakamı Mustafa DEMİRELLİ  Yeni Yıl Mesajı yayınladı.

 

 

Ülkemiz ve dünyamız için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakıyoruz. Umutlarımızı ve heyecanımızı canlı tutarak, yeni bir yıla girmenin hep birlikte mutluluğunu yaşıyoruz.


 
Yeni yılda beklentilerimize ulaşmak için çok çalışıp, başta kamu kurum ve kuruluşlarımız olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek Beyoğlu’nun gelişmesi ve kalkınmasını sağlayacak çalışmaları yapmak hedefimiz olacaktır.


 
İlçemizi ve ülkemizi daha mutlu yarınlara taşımak için bütün vatandaşlarımızın üzerine düşen fedakârlığı yerine getireceğine ve bunu kararlılıkla sürdüreceğine olan inancım tamdır.


 
Acısı ve sevinciyle 2018 yılını geride bırakırken, yaşadığımız coğrafyamızda yaşanan olumsuzlukların neden olduğu acı ve gözyaşlarının sona ermesi; yerini barış, huzur ve kardeşlik ortamına bırakması en büyük temennimizdir.


 
Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, bütün İstanbulluların ve Beyoğlu halkının, tüm mesai arkadaşlarımızın çalışanlarımızın yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

Beyoğlu Kaymakamı 

Mustafa DEMİRELLİ 

 

 

 

 

KAYNAK: BEYOĞLU.GOV

 

HABER GALATA